Büyüyen Çocuk Sigortası için Allianz’dan 2’nci Taksit Hediye!

Allianz Türkiye, “Büyüyen Çocuk Sigortası” ürününü özel kampanya fırsatlarıyla sigortalılarına sunuyor. Kampanya kapsamında, 10 Aralık 2014 – 10 Ocak 2015 tarihleri arasında çocuğunu “Büyüyen Çocuk Sigortası” na dahil eden poliçe sahiplerine 250 TL’ye kadar olan aylık ödemeli poliçelerde 2. aylık prim Allianz tarafından hediye ediliyor.

“Büyüyen Çocuk Sigortası” 0-17 yaşları arasındaki çocukları kapsarken sigorta süresi 18-25 yaşları arasında sonlandırılabiliyor. Poliçe kapsamında ödenen primler, belirlenen dönemlerde istenilen zamana kadar biriktirilirken, her yıl elde edilen kâr paylarıyla artarak yatırıma dönüşüyor. Sigorta süresinin sonunda elde edilen birikim, sigortalıya toplu olarak ödenebiliyor veya isteğe göre 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan bir maaş olarak bağlanabiliyor.

17 yaşında yapılan “Büyüyen Çocuk” poliçesine girişler için seçilebilecek en kısa süre 8 yıl olarak belirlenirken, sigorta yaptıran kişinin yaşıyla sigorta süresinin toplamının en fazla 65 olması gerekiyor. “Büyüyen Çocuk” poliçesi, sigorta masraflarını üstlenen kişinin vefatı durumunda da sigortalıyı güvence altına alıyor ve vefatı takip eden aydan itibaren sigorta süresinin bitimine kadar, sigortalıya her yıl artan aylık destek maaşı bağlanıyor. Sigorta süresinin sonunda sigortalı yine, tüm primleri ödenmiş şekilde toplu para veya isterse 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan maaş almaya hak kazanıyor.

İstenirse bakımı üstlenilen bir çocuk için de yaptırılabilecek “Büyüyen Çocuk” poliçesi kolay ve hızlı başvuru süreci ile Allianz müşterilerinin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olma özelliğini taşıyor.

10 Aralık 2014