ALLIANZ'DAN ÇOCUKLARA GELENEKSEL BAYRAM HEDİYESİ: "BÜYÜYEN ÇOCUK SİGORTASI"

Allianz Türkiye, çocuk bayramında çocuklarına güvenli bir gelecek armağan etmek isteyenlere gelenekselleşen "Büyüyen Çocuk Sigortası" kampanyasını sunuyor. Nisan ayı boyunca düzenlenen "Büyüyen Çocuk" sigorta poliçelerinde 250 TL'ye kadar olan 2. taksiti Allianz ödeyecek.

Türk halkının sigorta ihtiyaçlarına A'dan Z'ye çözümler sunan Allianz Türkiye, 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın yaklaşmasıyla, çocukları için birikim yapmak isteyen ailelere özel bir fırsat sunuyor. Allianz Türkiye, "Büyüyen Çocuk Sigortası" ürününü her yıl olduğu gibi 2012 yılında da, Nisan ayı kampanya fırsatıyla sigortalılarıyla buluşturuyor.

Nisan ayı boyunca tanzim edilen aylık ödeme planlı "Büyüyen Çocuk" kampanyası poliçelerinin 250 TL'ye kadar olan 2. taksiti Allianz tarafından sigortalılarına hediye ediliyor.

23 Nisan'da ebeveynlerin çocuklarına verebileceği en güzel armağanlardan biri olan "Allianz Büyüyen Çocuk Sigortası" güvence sağlayan bir sistemdir. Belirlenen dönemler içerisinde çocuklar için ödenen primler, seçilen süre kadar birikiyor ve her yıl elde edilen kâr paylarıyla artarak yatırıma dönüşüyor. Sigorta süresinin sonunda elde edilen birikim, çocuğa toplu olarak ödenebiliyor veya isteğe göre 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan bir maaş bağlanabiliyor.

Allianz Lig'de Nisan ayı Orta Saha mevkii kampanyalarından biri olarak da yer alacak "Büyüyen Çocuk Sigortası" Allianz acentelerine aylık sıralama ödüllerine ulaşmalarında yardımcı olurken, ilgili liglerde "Allianz Para" kazanma imkanı da sağlayacak.

Allianz Büyüyen Çocuk Sigortası'nda, 0-17 (17 dahil) yaş arasındaki çocuklar sigortaya girişi yapabiliyor ve 18 ile 25 arasında seçilen bir yaşta sigorta süresi sonlanıyor. Büyüyen Çocuk Sigortası'nda seçilebilecek en kısa süre, 17 yaşındaki girişler için 8 yıldır. Ayrıca sigorta yaptıran kişinin yaşıyla sigorta süresinin toplamının en fazla 65 olması gerekiyor.

Büyüyen Çocuk Sigortası, sigorta ettirenin vefatı durumunda da sigortalı çocuğu güvence altına alıyor. Vefatı takip eden aydan itibaren sigorta süresinin bitimine kadar, sigortalı çocuğa her yıl artan destek aylığı maaşı bağlanıyor. Sigorta süresinin sonunda çocuk yine, tüm primleri ödenmiş şekilde toplu para veya isterse 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan maaş almaya hak kazanıyor.

İstenirse bakımı üstlenilen bir çocuk için de yaptırılabilen "Büyüyen Çocuk Sigortası" poliçesi kolay ve hızlı başvuru süreci ile Allianz müşterilerinin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olma özelliğini taşıyor.