İletişim

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Allianz Tower

Küçükbakkalköy Mah.

Kayışdağı Cad. No:1

34750 Ataşehir/İstanbul


Tel: (0216) 556 66 66

Faks: (0216) 556 99 79

  • Bize Ulaşın
  • İletişim

Allianz Platformu Motto Müzik Nedir?

Mottosu müzik olanları buluşturan Allianz Platformu Motto Müzik, müziği toplumu ayakta tutan değerli bir kültürel sermaye olarak gören Allianz Türkiye’nin, 7’den 70’e insanların yaşamlarına ilham vermek için yaptığı en son sosyal yatırım.

Toplumun yaşam kalitesini artırma vizyonuyla hareket eden Allianz Türkiye tarafından hayata geçirilen Motto Müzik, müziğe erişmek, müziği öğrenmek isteyen herkese karşılıksız ve Türkçe içerik sunan Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu.

Müziği ve geleceğin sanatçılarını desteklemeyi, insanların hayatlarını zenginleştirmeyi, toplumdaki kültürel bağları müzik yoluyla güçlendirmeyi kurumsal sorumluluk felsefesinin dayanaklarından biri olarak kabul eden Allianz Türkiye, Motto Müzik platformu ile müziği ve onun dünyasını herkes için erişilebilir kılarak insanların yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor.

Bir Allianz platformu olan Motto Müzik’in sezon programı dopdolu içeriğiyle, müziği hayatının odak noktasına alan, müzik kültürünü öğrenmek isteyenleri buluşturuyor.

Allianz Platformu Motto Müzik’te enstrüman çalmayı öğrenmek isteyenlere ücretsiz dersler, müzik haberlerini takip etmek isteyenlere güncel haberler, ünlü müzik insanlarıyla birbirinden eğlenceli programlar yer alıyor.

Allianz - Genel